Specjalista/ka ds. Płac

Miejsce pracy: Starogard Gdański

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa płacowa pracowników spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń pracowniczych, składek ZUS, zaliczek na podatek dochodowy, ekwiwalentów urlopowych, rozliczanie zasiłków chorobowych, rozliczanie potrąceń komorniczych
  • Prowadzenie kontroli poprawności naliczeń
  • Sporządzanie oraz przesyłanie deklaracji i sprawozdań do ZUS, US, PFRON, GUS
  • Przygotowywanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji płac na potrzeby Zarządu

APLIKUJ, JEŚLI POSIADASZ:

  • Min. 2 lata doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń (mile widziane doświadczenie w firmie zatrudniającej pow. 100 osób)
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy oraz ubezpieczeń społecznych
  • Wykształcenie wyższe
  • Praktyczna znajomość MS Excel
  • Bardzo dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Systemy premiowe
  • Opieka medyczna
  • Konkursy z nagrodami
  • Programy motywacyjne
  • Karta Fit Profit
  • Deputat świąteczny
  • Programy rozwojowo-szkoleniowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą