Specjalista ds. Księgowości – obszar zakupów

Miejsce pracy: Katowice

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja i procesowanie dokumentów zakupu pod względem formalnym oraz merytorycznym
  • Potwierdzanie sald z dostawcami oraz zapewnienie prawidłowej komunikacji
  • Uzgadnianie kont w obszarze zobowiązań
  • Terminowe zamknięcie ksiąg w danym miesiącu w ramach sekcji zakupowej
  • Przygotowywanie raportów dotyczących obszaru zobowiązań
  • Przestrzeganie procedur związanych z obiegiem dokumentów księgowych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy
  • Zapewnienie prawidłowej komunikacji z dostawcami
  • Zastępstwo innych pracowników sekcji podczas ich nieobecności
  • Optymalizacja i przestrzeganie planu pracy
  • Wspieranie mniej doświadczonych pracowników w rozwiązywaniu problemów

APLIKUJ, JEŚLI POSIADASZ:

  • Min. 3 lata doświadczenia pracy na stanowisku księgowego
  • Wykształcenie: średnie lub wyższe – preferowane z zakresu finansów i rachunkowości
  • Praktyczna znajomość zagadnień z obszaru rachunkowości i podatków
  • Znajomość pakietu MS Office w tym bardzo dobra znajomość Excel
  • Umiejętność prazy z informatycznymi systemami finansowo-księgowych - mile widziana znajomość programu SAP
  • Dokładność, terminowość, samodzielność w realizowaniu zadań oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • Zdolność szybkiego uczenia się
  • Dobra organizacja pracy własnej, odpowiedzialność, zaangażowanie za powierzone zadania i umiejętności pracy w zespole
  • Podnoszenie własnych kwalifikacji i efektywne wykorzystywanie pozyskanej wiedzy

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę
  • Systemy premiowe
  • Opieka medyczna
  • Konkursy z nagrodami
  • Programy motywacyjne
  • Karta Fit Profit
  • Deputat świąteczny
  • Programy rozwojowo-szkoleniowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wczasy pod gruszą